לפרטים: 074-7579445
מרכז הנדל"ן והאוניברסיטה העברית מציגים:
תמ"א 38 הינו מכרה הזהב של המדינה והתחום הלוהט ביותר בענף הנדל"ן בישראל.
עשרות יזמים ומאות שחקנים כבר פועלים בזירה, אולם ההזדמנויות הגדולות במיוחד שמורות ליזמים מקצוענים, המבחינים בדברים אחרים, מודדים אותם בכלים נבדלים ומחזיקים בשיטות אשר ייקח עוד זמן רב עד שיהפכו לנחלת הכלל.

השאר פרטים להרשמה ומידע נוסף על הקורס:

פתיחת הקורס 19/12/2018

שעות הקורס ימי רביעי
17:00-20:30

היקף הלימודים 11 מפגשים+סיור שטח

מיקום מרכז רבין, חיים לבנון 8 תל אביב

למי נועד הקורס

המבינים שאנו נמצאים בתקופת תור הזהב של תחום התמ"א, ומעוניינים להקדים את מתחריהם ולתפוס את הגל המבטיח ביותר בענף הנדל"ן כולו.

עורכי דין, אדריכלים, מהנדסים, מתווכים, שמאים ומפקחים – המעוניינים להפוך לשחקני מפתח בתחום תמ"א 38 ולמנף את הידע שלהם לרווחים עצומים.

המעוניינים לנצל את ההזדמנות הגלומה בתמ"א 38, להשגת מנוף כלכלי אדיר ותשואה חסרת תקדים על ההון המושקע, כמעט ללא סיכון.

המומחים בביצוע פרויקטים ומעוניינים להתמקצע ביזמות תמ"א 38, במטרה לפעול כיזמים וכמשקיעים בתחום.

מנהל אקדמי

אילי בר

מנכ"ל משותף בחברת אקו סיטי

הסגל האקדמי

איתי הוז

שותף בית וגג

עומר גוגנהיים

מנכ"ל אשדר בוטיק

עו"ד איתיאל בן פורת

מנכ"ל "התחדשות אורבנית"

אסף סימון

מנכ"ל אפריקה ישראל התחדשות עירונית

אדריכל אסף שאול

שותף במשרד האדריכלים CPSL

דודו רשף

מנכ"ל משותף בחברת אקו סיטי

עו"ד יוני כהן

שותף במשרד מאיר מזרחי ושות'

יפעת רוזיליו

מנהל מחלקת שמאות מקרקעין

ירון בלנק

מנכ"ל חברת "גלים" ושותף במכלול פתרונות מימון

מאיר כהן

מנכ"ל ובעלים יפמור התחדשות עירונית

מוטי ויזל

מנכ"ל Vcell מכון למחקר וייעוץ אסטרטגי

עו"ד מיטל טויסטר רוזנטל

שותפה במשרד עפר טויסטר עורכי דין, המתמחה בתכנון ובניה

מייק סקה

מהנדס העיר הרצליה

עו"ד מיכה גדרון

משרד עו"ד מיכה גדרון, לשעבר יו"ר ועדת ערר מחוזית לתכנון ובנייה

ניר ינושבסקי

סמנכ"ל פיתוח עסקי בקבוצת ינושבסקי

עו"ד אברהם ללום

מייסד משרד עורכי דין אברהם ללום ושות'

ממליצים על הקורס

"ברצוני לציין לשבח את הארגון המקצועי, התכנים המעניינים ואת צוות המרצים המעולה של מרכז הנדל"ן. הקורס תרם לי רבות להבין את מורכבות תחום המיסוי ולרדת לעומקם של החוקים והתקנות ועל ידי כך להיערך טוב יותר לעסקאות הנדל"ן בהם אני עוסק. ממליץ בחום."

מוטי זייד, מנכ"ל זייד את זייד שמאים וכלכלנים בע"מ

"המרצים מעבירים את הידע בצורה מדויקת, רלוונטית ובתחומים שונים התורמים בהורדת אי הודאות ויצירת מפת ידע כוללת על התחום, העוזרת להתנהל נכון ביום יום, ולהימנע מטעויות ומכשולים שעולים הרבה מאוד כסף"

אור הרפז, מנהל פיתוח עסקי חברת אאורה ישראל

"לא זכור לי עוד קורס, ששינה בצורה כה דרמטית, את ההסתכלות שלי על תחום שהגדרתי את עצמי כמומחה בו"

שוקי הורוביץ, יזם נדל"ן, ראשל"צ

"המרצים מעבירים את הידע בצורה מדויקת, רלוונטית ובתחומים שונים התורמים בהורדת אי הודאות ויצירת מפת ידע כוללת על התחום, העוזרת להתנהל נכון ביום יום, ולהימנע מטעויות ומכשולים שעולים הרבה מאוד כסף"

אור הרפז, מנהל פיתוח עסקי חברת אאורה ישראל

"לא זכור לי עוד קורס, ששינה בצורה כה דרמטית, את ההסתכלות שלי על תחום שהגדרתי את עצמי כמומחה בו"

שוקי הורוביץ, יזם נדל"ן, ראשל"צ

הנושאים העיקריים שיועברו בקורס

ניתוח סעיפי התכנית

סקירה מעמיקה ומקיפה של תכניות ההתחדשות העירונית בישראל: תמ"א 38/1 ו-38/2 פינוי בינוי. התייחסות לתיקון שלישי ורביעי וכל ההשלכות וההזדמנויות הנגזרות מהם.

קרא עוד
זיהוי הזדמנויות

היכולת לזהות הזדמנות אמיתית ובעלת סיכויי הצלחה גבוהים בעסקת תמ"א 38, יקנה לכם יתרון מכריע על פני שאר השחקנים בתחום. בקורס יילמדו כלים חדשניים לאבחון מהיר של עסקה בעלת פוטנציאל.

קרא עוד
תקשורת דיירים

הצגה נכונה ומשכנעת של התוכנית בפני דיירים, בעלי דעות ותפיסות שונות; התמודדות עם התנגדויות; טיפול אפקטיבי בסרבנות; הובלת שיתוף פעולה מוצלח מהשיחה הראשונה ועד להחתמת הבניין.

קרא עוד
ההיבט המשפטי

היכרות מעמיקה עם החבויות המשפטיות המוטלות על היזם. ליווי משפטי שוטף של הפרויקט, היבטים משפטיים הקשורים להתקשרויות בין היזם לדיירים, ליועצים, לקבלנים ולנותני שירות אחרים.

קרא עוד
ההיבט התכנוני

תכנית תמ"א 38 מורכבת מסעיפים רבים ועל מנת לצפות את הסוף מראש נדרשת היכרות מלאה איתם. בקורס יילמדו כלים ודגשים חיוניים לתכנון שקול וחכם, החל מבדיקת היתכנות, דרך הפן האדריכלי, ההנדסי, ועד ניהול הביצוע בפועל והובלת הפרויקט לקו הגמר.

קרא עוד
ניתוח סיכונים

תכנית חכמה חייבת לשקלל גם תרחישי סיכון אפשריים. בקורס תלמדו לזהות את נקודות החוזק והתורפה של כל פרויקט, את הדרכים למנוע בעיות והפתעות, ובעיקר – את הכלים לפתירתן במהירות כאשר הן מתרחשות.

קרא עוד
היבט מיסוי

תכנון מס נכון ומדויק, מתוך הבנה ולקיחה בחשבון של כל היבטי המיסוי הרלוונטיים לפרויקט תמ"א 38/1 ו-38/2. סוגיות מיסוי שבח, היטלי השבחה ומס רכישה בעסקאות התחדשות עירונית.

קרא עוד
בנקים ומימון

הליווי והגיבוי הבנקאי הוא חלק בלתי נפרד מכל עסקת נדל"ן. בקורס יילמדו המודלים המוצלחים למימון פרויקט תמ"א 38, ושימוש נכון באפשרויות הבנקאיות והחוץ בנקאיות העומדות לרשות היזמים.

קרא עוד
רשויות ובירוקרטיה

היכרות מעמיקה עם הרגולציה ודרישות החוק בישראל הנוגעות לפרוייקט תמ"א. כלים להתמודדות עם ביורוקרטיה והליכי האישורים, לצד קיצורי דרך מוכחים מול הרשויות, הארציות והמוניציפליות כאחד.

קרא עוד
שיווק פרוייקטים

גולת הכותרת של הפעילות, השלב בו קוצרים את פירות ההשקעה הרבה. הקורס יעניק לכם את הנוסחאות המנצחות לשיווק יעיל ורווחי של הפרויקט לרוכשים חדשים ומאושרים.

קרא עוד
ניתוח מקרה בתמ"א 38

דוגמא אחת שווה אלף מילים. ניתוח חי של פרויקטים אמיתיים מהשטח, שהתנהלו על פי המתודולוגיה שנלמדה בקורס. משלב הבדיקות הראשוניות, דרך כל האתגרים שבדרך, ועד למסירת הדירות לדיירים.

קרא עוד

השאר פרטים להרשמה ומידע נוסף על הקורס:

אודות מרכז הנדל"ן

מרכז הנדל"ן נוסד על מנת להוות זירה קהילתית מבוססת ידע לעוסקים בענף. המרכז הוקם לאור התנאים הסביבתיים המשתנים ללא הרף, ולאור מורכבות ורב תחומיות הענף המחייבים את השחקנים להתחבר למקור מידע עדכני,מעמיק ואקטואלי. המרכז, שם לעצמו כמטרה להקנות לאנשי הענף את הידע המעשי ביותר לצורכיהם השוטפים, כמו גם לאפשר לנציגי הענף לקיים דיאלוג פתוח עם הציבור ועם מקבלי ההחלטות. המרכז מציע תכניות העשרה שנתיות-קורסים, השתלמויות, ימי עיון, בד בבד עם פעילויות לאנשי הענף שמטרתן לקדם שיתופי פעולה, בניית תכניות הכשרה למנהלים, השפעה על השיח המקצועי ו טיפוח קהילת נדל"ן איכותית וחזקה.

הגלישה באתר הינה כפופה בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות
לפרטים ולהרשמה לחצו כאן